foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

koniec201229 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji uczniowie udali się na mszę świętą oraz uroczystą akademię.

Pani Dyrektor rozpoczęła oficjalną część od omówienia i podsumowania działań podjętych w ramach projektu  ,,Historia i tradycja - ziemi naszej skarbnica", który był realizowany w naszej szkole od stycznia do czerwca. Ogłosiła również zwycięzcę konkursu fotograficznego ,,Dąb Jan", który był jednym z ostatnich działań tego projektu. Zwycięzcą okazała się uczennica klasy VI - Aleksandra Franz, która otrzymała dyplom i nagrodę. Prace konkursowe zostały wyeksponowane w szklanej gablocie na korytarzu. Na koniec Pani Dyrektor podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom za udział i ogromne zaangażowanie w realizacji działań projektu, który ma nadzieję, że pozostanie na długo w ich pamięci.

Dyrektor szkoły, Beata Adamczyk, wraz z wychowawcami wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody książkowe, gratulując i życząc dalszych sukcesów. Następnie odbyła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy III, pod kierunkiem p. J. Rasiak. Po niezwykle radosnym apelu, dzieci rozeszły się do klas i tam pozostali uczniowie otrzymali swoje świadectwa i wręczyli kwiaty nauczycielom. Nie zabrakło słów wdzięczności za trud włożony w wychowanie.

A teraz, po dziesięciomiesięcznym wysiłku, czekają na nich jeziora, lasy, morze i góry.

Życzymy więc udanych i bezpiecznych wakacji!

                                                         autor: J. Zawidzka

GALERIA

Komunikaty

Ferie zimowe 2020

Ferie zimowe

27.01.2020r. - 07.02.2020r.

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy