foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

RAJKSKIDnia 26 czerwca 2012 r. został rozstrzygnięty w naszej szkole konkurs plastyczny ,,Powiat ostrowski oczami dzieci”. Celem konkursu była popularyzacja powiatu ostrowskiego wśród najmłodszych mieszkańców w związku ze 125. rocznicą jego powstania . 

Organizatorem tego przedsięwzięcia był radny Dariusz Berek we współpracy z naszą szkołą. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Ostrowski Pan Paweł Rajski. Prace konkursowe złożyło 30 uczniów klas I-VI, którym wskazówek udzielała pani Barbara Stekiel- nauczyciel plastyki. Komisja składająca się z nauczycieli i rodziców wytypowała I miejsca i 3 wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych: I-III oraz IV-VI.

Nagrody otrzymali: Maria Girus z kl.III oraz Tomasz Kruszyk z kl. IV, natomiast wyróżnienia:Agata Kurka kl.I, Karolin Majchrzak kl.II, Jakub Dziabas kl.III,          Marcel Kruszyk kl.IV, Aleksandra Kądziela Kl.VI oraz Aleksandra Franz kl.VI.

Wszystkie nagrody i wyróżnienia wręczył Pan Paweł Rajski –Starosta Ostrowski. Warto podkreślić, że każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pocieszenia.

Gratulujemy zwycięzcom!

                                                                                                   Autor: B.A

 

 

GALERIA

Komunikaty

Ferie zimowe 2020

Ferie zimowe

27.01.2020r. - 07.02.2020r.

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy