foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

festynW niedzielę 3 czerwca 2012 roku Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Bogdaju wraz z nauczycielami, zorganizowała już V Festyn Rodzinny. By uczcić święto najmłodszych i wspólnie z całymi rodzinami spędzić czas, pomyślano o licznych atrakcjach.

Plac przed salą wiejską był miejscem wspólnej zabawy i serdecznych, rodzinnych spotkań uczniów, ich rodziców i dziadków oraz nauczycieli. Festyn rozpoczął się o godz. 15.00 powitaniem przez panią Mariolę Śródkę - skarbnika Rady Rodziców. Program imprezy był bogaty. Przed rodzicami swe talenty aktorskie, taneczne, wokalne prezentowały dzieci. Największe brawa zebrały nasze najmłodsze dzieci za przedstawienie ,,Czerwony Kapturek”. Następnie montaż słowno – muzyczny przedstawili uczniowie klas I – VI. Odbył się również pokaz mody w wykonaniu dziewczynek z kółka teatralnego.

Choć pogoda próbowała pokrzyżować organizatorom plany, to jednak uczestników festynu było coraz więcej. Impreza została przeniesiona do sali wiejskiej. Podczas festynu dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji. Powodzeniem cieszyły się skoki na trampolinie i koło szczęścia. Dzieci mogły skorzystać z makijażu twarzy. Dzięki nim w sali pojawiło sie mnóstwo motyli, tygrysów, Spidermanów i innych postaci. Niektórych nie można było rozpoznać. Urządzono również kawiarenkę, w której oferowano kawę, herbatę, zimne napoje i ciasta, upieczone przez mamy naszych uczniów.

Festyn był okazją do spotkań, rozmów i wspólnej zabawy w atmosferze pełnej życzliwości i rodzinnego ciepła. Właśnie takie spotkania zapadają w pamięci uczestników przez wiele lat oraz mocno integrują lokalną społeczność. Dzięki obecności całych rodzin i przyjaciół, dzieci mogły naprawdę poczuć ciepłą atmosferę ich święta. Czekamy na następny festyn.

Rada Rodziców wraz z Radą Pedagogiczną serdecznie dziękuje sponsorom V Festynu Rodzinnego.

autor: J. Zawidzka

GALERIA

Komunikaty

Ferie zimowe 2020

Ferie zimowe

27.01.2020r. - 07.02.2020r.

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy