foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

dzieciWe wszystkie dni roku szkolnego uczniowie chcą być traktowani jak dorośli. Dopiero 1 czerwca przypominają sobie, że są dziećmi. Nie ma wtedy mowy o tradycyjnych lekcjach. Oczekują prezentu od swoich nauczycieli. Tak też stało się tego roku.

Niestety, zaplanowany na ten dzień wyjazd na Piaski – Szczygliczka w Ostrowie Wlkp.nie doszedł do skutku ze względu na złe warunki pogodowe. Ale na szczęście nauczyciel wychowania fizycznego p. Michał Szewczyk i wychowawcy klas zagwarantowali dzieciom wspaniałą zabawę w szkole. Nauczyciele zadbali o różnorodność konkurencji utrzymanych w sportowym duchu.

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole upłynął więc pod znakiem Euro 2012. Wszystkie dzieci zostały podzielone na kilka drużyn europejskich uczestniczących w Euro. Drużyny miały za zadanie wykonać plakat reklamujący swój zespół i potem między sobą rywalizować. Uczniowie z wielkim zapałem przystępowali do poszczególnych konkurencji. Towarzyszyły wielkie emocje, radość z sukcesu i wszechobecny uśmiech. W przerwach rozbrzmiewał utwór ,, Koko koko euro spoko". Już teraz nie ma dziecka w Bogdaju, które nie potrafiłoby zaśpiewać i zatańczyć tej skocznej piosenki.

Na koniec imprezy rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich milusińskich z naszej szkoły.

Dzieci były zachwycone i wspaniale się bawiły, co widać na zdjęciach zamieszczonych w galerii.

                                                                  autor: J. Zawidzka

 

GALERIA

Komunikaty

Ferie zimowe 2020

Ferie zimowe

27.01.2020r. - 07.02.2020r.

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy