foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

tymbarkDnia11 maja 2012 roku dziewczęta z klas II – III wzięły udział w jednym z największych turniejów piłki nożnej Szkół Podstawowych w Polsce – Mistrzostwach Polski U-10 „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” – finał powiatowy.

Warto dodać, iż w tym turnieju startowało około 140 tysięcy uczestników. Rozgrywki te odbywały się na boisku piłkarskim w Wierzbnie. Naszą szkołę reprezentowały : Julia Łuczak, Karolina Bargenda, Karolina Wilczek, Karina Boniek, Maria Girus, Dominika Mróz, Kamila Żychlińska, Zofia Mus, Karolina Majchrzak, Anna Franz, Katarzyna Boniek. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach, nasza drużyna trafiła do grupy B z drużynami z Wierzbna i Sośni. Wyniki meczów w grupie:

Bogdaj – Wierzbno 1 – 1

Bogdaj – Sośnie 1 – 0

W półfinale trafiliśmy na zwycięzców grupy A, zespół SP z Garek, który pokonaliśmy 1 – 0. W  finale spotkaliśmy się ponownie z SP Wierzbno niestety tym razem zespół przeciwny zdobył o jedną bramkę więcej od nas i ostatecznie zajęliśmy bardzo zaszczytne II miejsce. Jednak należy dodać, iż jest to II miejsce w powiecie ostrowskim dziewcząt U-10.      

    Naszym małym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                          autor: M. Szewczyk

                                                          GALERIA

Komunikaty

Ferie zimowe 2020

Ferie zimowe

27.01.2020r. - 07.02.2020r.

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy