foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

photo4W poniedziałek 23 kwietnia 2012r. w Domu Kultury w Odolanowie odbył się XI Konkurs Przyrodniczy zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Generała Czesława Glabisza w Odolanowie.

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy przyrodniczej, inspirowanie i rozwijanie zainteresowań i motywowanie do poszerzania swoich wiadomości i umiejętności. W konkursie brali udział uczniowie klas V i VI szkół podstawowych. Uczestniczyli w nim reprezentanci szkół z Wierzbna, Huty, Sośni, Raczyc, Granowca i Bogdaju. Wszyscy uczniowie reprezentowali wysoki poziom, co odzwierciedlały minimalne różnice w wynikach. Konkurs był dla tych uczniów okazją do sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności.

Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Ola Franz i Piotr Wilczek z kl. Vl, oraz Paulina Matylek z kl. V. Piotr Wilczek był bardzo bliski osiągnięcia bardzo dobrego wyniku, jednak trochę zabrakło i tym razem nie udało się. 

Dziękujemy uczniom za reprezentowanie naszej szkoły, oraz za wkład włożony w przygotowanie się do konkursu i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

                                                                     autor: J. Zawidzka

                                                  GALERIA

Komunikaty

Ferie zimowe 2020

Ferie zimowe

27.01.2020r. - 07.02.2020r.

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy