foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

ostrowskaW ostatnich tygodniach w kilku wydaniach ,,Gazety Ostrowskiej " ukazały się różne artykuły na temat naszej szkoły.

Redaktorzy opisują w nich między innymi koniec karnawału w Bogdaju, kiedy to barwny korowód przemierzał ulice naszej wioski. Są też informacje o konkursie plastycznym na temat ,, Powstańców Wielkopolskich". Pojawiła się równieź informacja o tym, że nasza szkoła przyłączyła się do kampanii edukacyjnej ,, Warto być dobrym ". W artykułach tych można odnaleźć imiona i nazwiska uczniów naszej szkoły. Warto dodać, iż gazeta ta wydawana jest w nakładzie 3000 egzemplarzy. Oznacza to, że informacje o naszej szkole docierają do szerokiego grona mieszkańców Ostrowa Wlkp., jak również całego naszego powiatu.

Zachęcamy do zapoznania się z tymi artykułami.

                                                                   autor: J. Zawidzka

GALERIA

Komunikaty

Ferie zimowe 2020

Ferie zimowe

27.01.2020r. - 07.02.2020r.

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy