foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

tabmn19Dnia 4 października 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie naszej szkoły przygotowywali się do tego szczególnego dnia przez kilka dni poprzez ćwiczenia i utrwalanie tabliczki na lekcjach i w domu.

W szkole zostały rozwieszone plakaty z najtrudniejszymi obliczeniami, tak aby można było zawsze utrwalać sobie tabliczkę mnożenia. Podczas IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia odbył się interaktywny turniej dla klas IV i V mający na celu wyłonienie najlepszych uczniów w naszej szkole. Miał on formę pracy przy komputerze i bezpośredniej rywalizacji poszczególnych uczniów. Mistrzem tabliczki mnożenia klasy 4 został Oliwier Brzezicha, 2 miejsce zajęły Sandra i Nikola Baranowska. Mistrzem tabliczki mnożenia klasy 5 został Paweł Franc, na 2 miejscu uplasował się Tomasz Banaś, a 3 lokatę zajęła Patrycja Bajserowicz. Uczniowie poprzez grę i zabawę świetnie przyswajali i utrwalali tabliczkę mnożenia.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

autor: M. Szewczyk

GALERIA

Komunikaty

Ważne!

 

Szkoła i przedszkole

w dalszym ciągu

prowadzi zdalne nauczanie

dla uczniów.

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy