foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

dzch19Dnia 30 września świętowaliśmy w szkole Dzień Chłopca. Był to wyjątkowy dzień dla naszych „przystojniaków". Dziewczynki i panie złożyły im życzenia i wręczyły przygotowane upominki. Nie zabrakło wspólnej zabawy przy muzyce i słodkiego poczęstunku.

Tego dnia odbyło się także głosowanie dziewcząt na najsympatyczniejszego chłopca naszej szkoły.  Każda dziewczyna z klas I – V otrzymała kartę do głosowania, na której umieściła nazwisko swojego faworyta. Komisja składająca się z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego podliczyła głosy. Największą ilość głosów otrzymał ALAN RADOŁA z klasy I i tym samym został ogłoszony ,,najsympatyczniejszym chłopakiem naszej szkoły".  Oprócz uznania dziewcząt otrzymał dyplom i drobny upominek. Gratulujemy Alanowi!

autor: J. Zawidzka

GALERIA

Komunikaty

Uwaga Rodzice!

Dnia 9 października 2019r. (środa)

o godz. 18.00

zebranie z rodzicami

w sprawie organizacji pracy szkoły

 

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy